Angol, német gyerekeknek

Gyermekangol, gyermeknémet foglalkozásainkat elsősorban ovisoknak, kisiskolásoknak és iskolásoknak ajánljuk, akik szeretnek mozogni, énekelni, rajzolni, játszani. A kis létszámú, családias hangulatú, gyermekközpontú idegennyelvű foglalkozásainkon gyermeke barátokra lelhet, szocializálódhat, és mindeközben játszva elsajátíthat egy idegen nyelvet. A hétköznapi témakörök idegen nyelven való elsajátításához, a gyerekek életkori sajátosságainak, fejlettségi szintjének megfelelő érdekes nyelvkönyvek, feladatlapok, DVD-k, CD-k, logikájuk, gondolkodásuk, képességeik fejlesztéséhez változatos fejlesztőjátékok állnak rendelkezésre, melyek segítik a nyelv otthoni gyakorlását elmélyítését is.

Felfigyeltünk arra a tényre, hogy a szülők körében egyre nagyobb igény van gyermekeik számára megadni azt a megfizethetetlen értéket, hogy játszva és könnyedén elsajátíthassanak egy idegen nyelvet. Így dolgoztuk ki, a gyerekek életkori sajátosságait és igényeit maximálisan figyelembe véve, nyelvi foglalkozásainkat.

Nyelvi programunk segítségével, biztosítani tudjuk a nyelvtanulás során a folytonosságot. Nem kell, hogy megszakadjon a nyelvtanulás folyamata egy-egy életszakaszban.