Foglalkozások időpontjai

Angol, német óvodásoknak és iskolásoknak

• NÉMET nyelvű játékos foglalkozások
  • ANGOL nyelvű játékos foglalkozások
  • Iskolai felzárkóztatás
  • Iskolai előkészítés
  • Iskolai kiegészítő
  • Óvodákba kihelyezett nyelvi foglalkozások

Iskolai felzárkóztató: (FKTV-n kívüli képzés)

Lepd meg a tanárt! Olyan általános iskolás alsó - és felső tagozatos gyerekeknek ajánljuk a tanfolyamot, akik úgy érzik, hogy osztálytársaikhoz képest a nyelvtudás területén le vannak maradva és ezen szívesen változtatnának. A „fapados” módszerek helyett változatos, könnyen emészthető, eredményes nyelvórákat ajánlunk.

Iskolai előkészítő: (FKTV-n kívüli képzés)

Iskolai előkészítő nyelvi foglalkozásaink megalapozzák, előkészítik az iskolai oktatás alapjait, megismertetik, megszerettetik a leendő idegen nyelvet a gyerekekkel.

Iskolai oktatást kiegészítő: (FKTV-n kívüli képzés)

Kedveled a választott idegen nyelvet, de kevés óraszámban tanulod az iskolában. Szeretnél gyorsabban haladni, fejlődni, kommunikálni a célnyelven! Jelentkezz, és ismerd meg módszerünket, amivel játszva, erőfeszítés nélkül léphetsz előre a nyelvtanulás terén!

Óvodások: (FKTV-n kívüli képzés)

Az óvodás korosztály számára folyamatosan kínálunk, német nyelvű játékos foglalkozásokat. A foglalkozások 45 percesek kis csoportban zajlanak, igazodnak a gyerekek napirendjéhez. Nyelvstúdió helyszínén kívül vállalunk óvodákba, és céges helyszínekre kihelyezett délelőtti és délutáni nyelvi foglalkozásokat.

Szeretettel várunk minden óvodás alsó és felső tagozatos iskolást játékos német és angol nyelvű foglalkozásainkra. A foglalkozások kis csoportban zajlanak, figyelembe vesszük az egyes korcsoportokra jellemző életkori sajátosságokat, fejlettségi szintet, érdeklődési kört.

Játékos foglalkozásink időpontjai:

• Hétfő: 14:30-tól és 15:00-tól
  • Hétköznaponként 15:00 órai kezdettel.

Jelentkezni a Berényi Nyelvstúdiónál telefonon (+36 30 464 9647)
vagy
e-mailen (info@berenyiiskola.hu) lehet.

Csoportos jelentkezés esetén csoportos kedvezmény!